Відпочивайте з нами!
Ваш персональный консультант Валентина
Залишіть своє ім'я та номер телефону, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.

Що не можна робити в літаку під час подорожі






Поки ви в транспорті, ваша основна задача - дістатися до місця призначення в цілості й схоронності. Причому відповідальність за ваше благополуччя і здоров'я несуть не тільки пілот, провідники, але і ви самі.

Ігнорувати вказівки стюардес

Якщо вас просять підняти шторку ілюмінатора, включити режим «у літаку», підняти спинку крісла і прибрати навушники, не вважайте, що ви ставитеся до касти обраних, хто може пропустити ці вимоги. Вони створені для вашої безпеки. Найбільше непередбачених ситуацій виникає на зльоті і посадці, а значить, в цей момент ви повинні пильнувати і чути вказівки бортпровідників. І, звичайно, враховуйте, що музика створює навантаження на барабанні перетинки, а гри при наборі висоти або зниження стають причиною запаморочення і нудоти.

Створювати конфліктні ситуації

У замкнутому просторі, та ще й на висоті 10 тисяч метрів, багато людей відчувають тривогу, тому гостріше реагують на будь-які подразники і дивно поводяться. Щоб не поповнити їх число і не розбудити сплячого дракона в сусіда, не пийте алкоголь перед перельотом (спиртне діє на організм інакше, коли ви летите),  не притупували ногою в такт музиці (ваші сусіди відчувають роздратування від вібрації крісел),  не викликайте стюардесу за дрібницям (вона відповідає за безпеку, а не прислуговує пасажирам), не робіть зауваження батькам дітей, що плачуть (вони теж втомилися від крику).

Сидіти весь час

Під час перельоту підвищується ризик розвитку тромбозу глибоких вен - захворювання, при якому в ногах утворюються згустки крові. Цю проблему називають «синдром економ-класу». Ви уникнете її розвитку, якщо надягнете вільний одяг, що не порушує циркуляцію крові в тілі, а також будете хоча б раз на годину прогулюватися по салону. До речі, вибирайте зручне взуття на плоскій підошві, яку не захочете зняти. У критичній ситуації ви повинні думати про те, як скористатися маскою, а не про те, де ваші туфлі.

Їсти їжу, що впала на відкидний столик

У літаку багато брудних місць, які не встигають прибрати між перельотами. Столик - одне з них. На нього кладуть телефони, сумки і навіть немовлят для зміни підгузників. Тому якщо ви пронесли повз рота шматочок печива, то без жалю викиньте його. Загальна концентрація мікробних клітин на столику досягає 2155 на квадратний дюйм. Порівняйте це з 265 одиницями на кнопці змиву в туалеті, щоб оцінити масштаби лиха.

Мало пити

Літаки відомі тим, що в них низька вологість повітря, тому не дивуєтеся сухості в горлі. Щоб впоратися з цим завданням, пийте більше води. Причому ви можете просити стільки склянок, скільки хочете. До речі, у вас є можливість замовити додаткову порцію їжі. Відмовтеся від енергетичних напоїв з тієї причини, що в них міститься кофеїн, а це призводить до дегідратації організму або стрибка тиску, яке і без того злегка підвищується при наборі висоти.

Забувати про правила перевезення багажу в салоні

Хоча авіакомпанії строго регламентують пронос ручної поклажі, якщо у вас з собою ноутбук, дамська сумка, маленький чемодан вагою до 10 кг, парасолька-тростина, фотоапарат і верхній одяг, ніхто не заборонить вам зайти з ними в салон (їх повний список перерахований в Наказі Мінтрансу Росії від 28.06.2007 № 82). Але ці предмети займуть весь простір на полиці над вами, що обмежить права інших пасажирів, тому проявіть ввічливість і здайте частина речей в багаж. Не лінуйтеся з'ясувати правила конкретної компанії (припустимо, деякі авіаперевізники стягують окрему плату за пронесення в салон рюкзака, навіть якщо він дитячий). Цей захід обережності захистить вас від зайвих витрат.



Отзывы
Статті Читать все
Новини Читати все