Безпека туристів під час подорожей
Щодня в світі фіксуються випадки захворювання, викликаного новим типом коронавируса (2019 nCoV). Тому багатьох з нас турбує питання, чи варто відмовитися від подорожей, по крайней мере, в найближчі місяці після завершення пандемії. Немає нічого гіршого, ніж після повернення з подорожі, замість того, щоб радісно згадувати дні відпочинку і ділитися враженнями, пити таблетки або лежати в лікарні. Як цього уникнути? По-перше, піклуватися про здоров'я і зміцнювати імунітет завжди. По-друге, дотримуватися важливих правил.
Зберіть аптечку
Приготуйте дорожню аптечку з набором необхідних ліків: жарознижуючі, заспокійливу та знеболювальну, таблетки від нудоти і зневоднення, від проблем з шлунково-кишковим трактом і серцем, дезінфікуючі засоби і сорбенти, а також вату і бинт. Найкраще, якщо така аптечка буде у кожного учасника поїздки. Але для того, щоб вона не займала багато місця, розріжте блістери з таблетками на кілька частин і зберіть маленькі меднабори.
Слідкуйте за особистою гігієною
Плануючи поїздку, дізнайтеся про можливі інфекційних ризики, характерних для цього регіону. Уточніть у лікаря, чи потрібно зробити додаткові щеплення. Обов'язково подбайте про медичне страхування - воно допоможе в критичній ситуації.
У транспорті, будівлях аеропорту або вокзалу використовуйте захисні засоби, які вбережуть від попадання всередину організму хвороботворних бактерій: надягайте рукавички медичні та захисні маски, не торкайтеся до особи, перед прийомом їжі обробіть руки антисептиком або добре їх вимийте. Будьте дуже дистанцію при спілкуванні з людьми. Якщо не впевнені в якості прибирання в готелі, продезінфікуйте вимикачі і ручки дверей антисептиком. Пульт від телевізора краще відразу помістити в поліетиленовий пакет. Не забувайте регулярно мити руки і дезінфікувати свій мобільний телефон.
Провітрюйте приміщення
Дуже важливо під час заселення в готельний номер або знімну квартиру провести провітрювання приміщення. Справа в тому, що недолік кисню викликає сонливість і в цілому погано впливає на самопочуття. У такому випадку будь-яка поїздка не буде радісною. Крім того, в приміщенні, де немає припливу свіжого повітря, прискорено розмножуються хвороботворні бактерії. Чистий же повітря, навпаки, нейтралізує їх за лічені хвилини.
Слідкуйте за харчуванням
Подорож - це час, коли багато дозволяє собі відхилитися від звичного режиму харчування і спробувати щось нове. Часто організм може бути не згоден з такими нововведеннями в раціоні. Щоб не зіпсувати самопочуття, рекомендуємо пробувати екзотичні страви в помірних кількостях, чергуючи їх зі звичними і більш легкими.
Незамінними в дорозі стануть вода і фрукти. Саме вони є природними джерелами вітамінів і мікроелементів. Будьте обережні з вуличною їжею, особливо з морепродуктами. Уникайте страв з недостатньою термічною обробкою. До них відносяться: стейк з кров'ю, яйця-пашот. Пийте тільки воду в пляшках або кип'ятіть її.
Робіть фізичні вправи
Від тривалого перебування в сидячому положенні у людини затікають м'язи і починають боліти суглоби. Щоб уникнути дискомфорту, зробіть легку сидячу гімнастику. Якщо в транспорті Вас нудить, допоможуть дихальні вправи. Намагайтеся побільше гуляти пішки і поменше використовувати громадський транспорт. Піша прогулянка стимулює роботу серця і відновлює кисневий баланс в крові, завдяки чому поліпшується загальний тонус м'язів.
Пам'ятайте, що небезпечних хвороб в світі багато, відмовлятися від подорожей в зв'язку з цим не варто. Будьте обережні і насолоджуйтеся поїздками!
Отзывы
- Bla Bla: новий пляжний клуб в Дубаї 2021-02-10 15:24:23
- Відкриття аквапарку Jungle Bay 2021-02-10 10:51:50
- Новий готель Pullman Downtown Dubai 2021-02-10 10:43:14
- Nickelodeon Hotels & Resorts Antalya 2024-10-17 15:07:31
- Мальдіви 2023-05-11 18:06:32
- Вильоти з Варшави та Катовіце - Греція 2023-05-11 14:04:09