Відпочивайте з нами!
Ваш персональный консультант Валентина
Залишіть своє ім'я та номер телефону, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.

АргентинаУ цій дивовижній країні є практично все - багатокілометрові пляжі і одні з найвищих гірських вершин світу, безкрайні степи і дивовижні за красою водоспади, гірськолижні курорти і безліч зразків колоніальної архітектури, густі ліси і величезні мегаполіси, дикі і безлюдні простори південної Патагонії і колоритні села скотарів. На відміну від сусідніх країн, в Аргентині практично не збереглося слідів древніх індіанських цивілізацій, країна сильно європеїзована, але колоритна природа, а також неймовірно строкате змішання культур, роблять цю землю украй привабливою для туристів.

ГЕОГРАФІЯ

Країна займає південно-східну частину південноамериканського континенту.

На півночі Аргентина межує з Болівією і Парагваєм, на сході - з Бразилією і Уругваєм, на півдні і заході - з Чилі. На сході омивається Атлантичним океаном. Найвища точка країни - гора Серро Аконкагуа (6 960 м, найвища гора Південної Америки). Загальна площа - 2,7 млн. Кв. км (восьма за величиною країна світу). Анди (23% території), що утворюють західний кордон країни, являють собою гігантську гірську ланцюг з висотами від 400 до 6 960 метрів над рівнем моря.

КЛІМАТ

Клімат Аргентини - субтропічний на півночі, вологий тропічний в центрі країни і помірний на півдні. Не варто забувати про те, що в південній півкулі зима і літо збігаються з нашими в точності до навпаки.

Район Анд відрізняється дощовою погодою і частими повенями в літній сезон, сильною спекою влітку, сніжним покривом гірських районів взимку і частими сухими гарячими вітрами, які аргентинці називають «зонда». Перепади температур досить значні як між сезонами, так і протягом одного дня. У рівнинних районах часто йдуть сильні дощі над непрохідними вологими лісами і саванами. Середня температура січня +5 ºС, липня +20 ... + 22 ºС.

Літо (з грудня по лютий) - найкращий час для відвідування Патагонії і Південних Анд. Зима (з травня по вересень) підійде для подорожей по північних і північно-західних районах країни.

Весна і осінь - чудовий час для поїздки в Буенос-Айрес, Межиріччя, передгірні райони Кордильєр провінцій Ла-Ріоха і Катамарка. Ну а шанувальники гірськолижного спорту можуть відточувати свою майстерність на схилах засніжених аргентинських Анд з червня по жовтень. Кращий час для відвідин країни - з жовтня по травень.

ЧАС

Відстає від київського на 5 годин. З останньої неділі березня по останню неділю жовтня - на 6 годин.

ОФІЦІЙНА МОВА

Державна мова - іспанська. Також широко використовуються німецька, англійська, французька та італійська. У повсякденному житті також використовуються більше 17 місцевих мов і діалектів.

ВАЛЮТА

Новий аргентинський песо (P, ARS), що дорівнює 100 сентаво. В обігу також банкноти номіналом в 100, 50, 20, 10, 5 і 2 песо, монети 1, 2 і 5 песо, а також 50, 25, 10, 5 і 1 сентаво. Долар США має майже повсюдне, хоча і напівофіційне, ходіння.

КУХНЯ

Аргентина - це м'ясо! Одне з кращих в світі. І вино. Знаменитий аргентинський стейк обов'язково варто спробувати, благо - його готують в будь-якому поважному кафетерії і ресторані.

Аргентинські кулінари відомі своїм майстерним поводженням з яловичиною. Крім того, після подорожі по ресторанах країни у туриста цілком може скластися враження, що він відвідав чи не всі країни Південної Америки - настільки люблять місцеві кухарі «займати» рецепти у своїх сусідів по континенту. Те ж саме відноситься і до спиртних напоїв. Аргентина відома як один з провідних світових виробників вина, однак адепти текіли, віскі, горілки або бренді теж не відчують тут дефіциту своїх улюблених напоїв. Ну а дозвілля ідейних або мимовільних супротивників алкоголю скрасить справжній мате в автентичних калебаса, традиційно випиває через срібну трубочку.

ТРАНСПОРТ

Громадський транспорт ходить в Аргентині регулярно. Аргентинський метрополітен (subte) - перший з побудованих в Латинській Америці. Нещодавно він був приватизований, і його старі станції, стіни яких викладені керамічними плитками із зображеннями сцен з аргентинської історії, в даний час активно оновлюються. Метро ходить з раннього ранку до пізньої ночі, плата за проїзд фіксована. Жетони можна придбати в касах метрополітену. Міні-автобуси (colectivo) курсують 24 години на добу, плата за проїзд невелика, фіксована. Хоча міні-автобуси часто бувають переповнені, особливо в години пік, дістатися на них до потрібного місця можна досить швидко. В інших містах також ходять автобуси (а в Росаріо (Rosario) - навіть тролейбуси). Таксі поширені майже в усіх містах, їх можна зупинити на вулиці або ж замовити на стоянці. Аргентинські таксі легко дізнатися по жовтим дахах.

ШОППІНГ

В Аргентині недорогий і якісний шопінг. З країни можна привезти ножі, срібні мундштуки, чай мате з набором для його приготування-вживання (калебаса і металевими трубочками), вироби з овчини, одяг з вовни викуньи, аргентинські вина, гітари, предмети мистецтва, а також непогані шуби. При вивезенні виробів з вовни та шкіри необхідно пред'явити квитанцію магазина, де вони були куплені.

При вильоті з країни можна відшкодувати ПДВ з покупок, сума яких перевищує 70 USD. У Ушуайі, в зоні вільної торгівлі, покупки будуть особливо вигідними.

МИТНИЙ КОНТРОЛЬ

Ввезення і вивіз національної та іноземних валют не обмежений, однак суми понад 10 000 USD потрібно декларувати. Безмитно можна ввезти до 400 сигарет (або 50 сигар), до 2 л спиртних напоїв, до 5 кг консервованих продуктів, сувеніри та подарунки на суму не більше 300 USD і речі для особистих потреб. При ввезенні цих предметів в кількості, що перевищує зазначене, стягується мито в розмірі 50% від їх вартості. Заборонено ввезення неконсервованих продуктів харчування, предметів і речей, що представляють історичну, художню або археологічну цінність (без спеціального дозволу).

Заборонено вивезення без спеціального дозволу предметів і речей, що представляють історичну, художню або археологічну цінність, а також зброї. При вивезенні виробів з вовни та шкіри, прикрас і сувенірів потрібно пред'явити квитанцію магазина, де вони були куплені.

При вивезенні хутряних виробів потрібна наявність квитанції експортної марки.

 Отзывы
Статті Читать все
Новини Читати все